Претрага

7. Бемус / 1975.

7. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
Свечано отварање Бемуса
ФИЛХАРМОНИЈА МЛАДИХ МУЗИЧАРА ГРАДА ТОКИЈА
Диригент Шунсаку Цуцуми
Солиста Минео Хајаши, виолончело – Победник Међународног такмичења Музичке омладине

7. октобар, 22.30, Народни музеј
АКАДЕМСКИ КАМЕРНИ ХОР COLLEGIUM MUSICUM
Диригент Даринка Матић-Маровић
Солисти: Вера Милчић, Светлана Бојчевић, Биљана Жутић, Бранка Милосављевић, Ката Хорват, Драгана Милојевић

8. и 9. октобар, 20.00, Народно позориште
АКАДЕМСКО ПОЗОРИШТЕ ОПЕРЕ И БАЛЕТА С. М. КИРОВА, ЛЕЊИНГРАД

Петар Иљич Чајковски: Лабудово језеро, балет у три чина (4 слике)

8. октобар, 22.30, Студентски културни центар
КОНЦЕРТ НАГРАЂЕНОГ ГУДАЧКОГ КВАРТЕТА СА МЕЂУНАРОДНОГ ТАКМИЧЕЊА МУЗИЧКЕ ОМЛАДИНЕ ????

9. октобар, 22.30, Студентски културни центар
ЕЛЕКТРОНСКИ СТУДИО РАДИО БЕОГРАДА

10. октобар, 20.00, Народно позориште
ОПЕРА И БАЛЕТ СРПСКОГ НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА НОВИ САД

Никола Херцигоња: Јама, сценска визија музичке поеме за солисте, рецитаторе, хор и оркестар
Посвећено жртвама нечовјештва

10. октобар, 22.30, Студентски културни центар
ХОРХЕ ФЕДЕРИКО ОСОРИО, клавир (Мексико)

11. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЕНГЛЕСКИ КАМЕРНИ ОРКЕСТАР
Диригент Дејвид Атертон
Солиста Ричард Адени, флаута

12. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
САЛВАТОРЕ АКАРДО, виолина (Италија)
Леонардо Леонарди, клавир

12. октобар, 22.30, Народни музеј
АКАДЕМСКИ КАМЕРНИ ОРКЕСТАР ФМУ JEUNESSES MUSICALES
Концертмајстор: Сретен Крстић
Солисти: Ферн Рашковић, виолина и Ернест Ачкун, кларинет

13. октобар, 20.00. Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
Диригент Младен Јагушт
Солиста Љубов Тимофејева, клавир (СССР)

14. октобар, 20.00, Народно позориште
КУБАНСКИ НАЦИОНАЛНИ БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ
Уметнички директор Лорна Бурдсал

14. октобар, 22.30, Коларчев народни универзитет
КАМЕРНИ ОРКЕСТАР БЕОГРАДСКИХ МУЗИЧАРА
Диригент Урош Лајовиц, Љубљана
Солиста Ерик Фридман, виолина (САД)

15. октобар, 20.00, Народно позориште
ОПЕРА ХРВАТСКОГ КАЗАЛИШТА У ЗАГРЕБУ

15. октобар, 22.30, Народни музеј
МИШЕЛ ДЕЛФОС, клавсен (Француска)
МИЛИЦА ЗЕЧЕВИЋ-БУЉУБАШИЋ, сопран (Сарајево)
КЛЕБЕР БЕСОН, гитара (Француска)

16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БУДИМПЕШТАНСКИ СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР МАЂАРСКОГ РАДИЈА И ТЕЛЕВИЗИЈЕ
Диригент Ђерђ Лехел
Солиста Миклош Перењи, виолончело

17. октобар, 20.00, Народно позориште
ОПЕРА НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА
Ђакомо Пучини: Турандот, опера у три чина

17. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЈОВАН ЈОВИЧИЋ, гитара

18. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
НИКИТА МАГАЛОВ, клавир (Швајцарска)

18. октобар, 22.30, Коларчев народни универзитет
СЛОВАЧКИ КАМЕРНИ ОРКЕСТАР
Диригент Бохдан Вархал

19. октобар, 20.00, Народно позориште
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
ХОР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search