Претрага

5. Бемус / 1973.

7. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
Свечано отварање 5. Бемуса 1973.
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Живојин Здравковић
Солиста Марија Типо, клавир

8. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЛЕЊИНГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Генадиј Рождественски
Солиста Викторија Постњикова

8. октобар, 20.00, Студентски културни центар
КОНЦЕРТ ПОБЕДНИКА МЕЂУНАРОДНОГ ТАКМИЧЕЊА МУЗИЧКЕ ОМЛАДИНЕ ЈУГОСЛАВИЈЕ 1973.
Соло певање – НАЂИ ПОБЕДНИКЕ (певали соло песме, арије из опера и ораторијума)
Дуо виолина-клавир: Сретен Крстић-Весна Кршић - ПОБЕДНИЦИ

9. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
АНСАМБЛ И ВИРТУОСИ ДИ РОМА
КАМЕРНИ ХОР ИТАЛИЈАНСКЕ РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ
Диригент Ренато Фазано

9. октобар, 23.00, Студентски културни центар
ТРИО ЛОРЕНЦ, Љубљана
Примож Лоренц, клавир
Томаж Лоренц, виолина
Матија Лоренц, виолончело

10. октобар, Коларчев народни универзитет
Вече соната
МИРЈАМ ФРИД, виолина (Израел)
ПАСКАЛ РОЖЕ, клавир (Француска)

10. октобар, 23.00, Народни музеј
АНСАМБЛ ЗА СТАРУ МУЗИКУ РУМУНСКЕ РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ
Диригент Лудовик Бач

Јохан Себастијан Бах: Уметност фуге

11. октобар, 20.00, Народно позориште
БЕОГРАДСКА ОПЕРА
Бела Барток: Замак Плавобрадог, опера у једном чину, оп. 11
Либрето Бела Балаж
Диригент Душан Миладиновић
Режисер Динко Свобода к. г. (Ријека)
Сценограф Доријан Соколић к. г. (Ријека)
Костимограф Љиљана Драговић

12. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
АНДРЕС СЕГОВИЈА, гитара (Шпанија)

13. октобар, 20.00, Народно позориште
БАЛЕТ СЛОВЕНСКОГ НАРОДНОГ ГЛЕДАЛИШЧА, Љубљана
Игор Стравински: Посвећење пролећа, балет у два дела
Либрето Карол Тот
Диригент Владимир Коблер
Кореограф и режисер Карол Тот
Сценограф Виктор Молка
Костимограф Карол Тот

14. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
Диригент Младен Јагушт
Солиста Јован Колунџија, виолина

14. октобар, 23.00, Студентски културни центар
ДУШАН ТРБОЈЕВИЋ, клавир

15. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ВЛАДИМИР КРАЈЊЕВ, клавир (СССР)

16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
Вече камерне музике
ЗАГРЕБАЧКИ КВАРТЕТ
Јосип Клима, прва виолина
Иван Кузмић, друга виолина
Анте Живковић, виола
Јосип Стојановић, виолончело
МИРЈАНА ВУКДРАГОВИЋ, клавир (Београд)

17. октобар, 20.00, Народно позориште
АНСАМБЛ БАЛЕТА ИЗ ТОКИЈА
Сергеј Прокофјев: Пепељуга, балет у три чина
Кореографија Хидетеру Китахара (по верзији Захарова)
Сценографија Нобуко Мијамото

17. октобар, 23.00, Студентски културни центар
МОСКОВСКИ ТРИО
Александар Бондурјански, клавир
Михаил Безверхни, виолина
Татјана Прохорова, виолончело

18. октобар, 20.00, Народни музеј
КАМЕРНИ АНСАМБЛ PRO MUSICA
Диригент Ђура Јакшић
Солисти:
Мишел Делфос, чембало (Француска)
Јован Колунџија, виолина

18. октобар, 20.00, Студентски културни центар
МИЛОШ МЛЕЈНИК, виолончело (Љубљана)
Власта Долежал-Рус, клавир (Љубљана)

19. октобар, 20.00, Хала Пионир
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА ПОЈАЧАНА ЧЛАНОВИМА СИМФОНИЈСКОГ ОРКЕСТРА ДОМА ЈНА
ХОР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
МЕШОВИТИ ХОР КУД БРАНКО КРСМАНОВИЋ
АКАДЕМСКИ КАМЕРНИ ХОР COLLEGIUM MUSICUM
ХОР ДОМА ЈНА
Диригент Живојин Здравковић
Солисти:
Бисерка Цвејић
Љиљана Молнар-Талајић
Мирослав Чангаловић
Стојан Стојанов Ганчев

Лудвиг ван Бетовен: Симфонија бр. 9 де-мол

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search