Претрага

32. Бемус / 2000.

Субота, 21. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ
ХОР ОБИЛИЋ АКУД БРАНКО КРСМАНОВИЋ
Диригент Даринка Матић Маровић
Концерт духове музике посвећен обележавању 2000 година хришћанства

Недеља, 22. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
КЛАВИРСКИ ДУО АНА ЈОВАНОВИЋ И СОФИЈА МЕЛИКИЈАН
ПЕРКУСИОНИСТИ ХУАНХО ГИЉЕМ И РАУЛ БЕНАВЕНТ
Моја мајка гуска – Пет дечјих комада
Павана за успавану лепотицу
Тома палчић
Ружница, принцеза пагода
Сусрети лепотице и звери
Вилински врт

Понедељак, 23. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Урош Лајовиц
Солиста Дмитри Мактин, виолина

Уторак, 24. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ГУДАЧИ СВЕТОГ ЂОРЂА
Диригент Петар Ивановић
Солисти: Огњен Поповић, кларинет
Ненад Јанковић, фагот
Анџеј Мајевски, басетни рог

Среда, 25. октобар, 20.00
Атријум Народног музеја
АНСАМБЛ ЗА БАЛКАНСКУ МУЗИКУ МАРСИЈА
Ања Ђорђевић, вокал, клавир
Слободан Павловић, виола
Душан Ђукић, тапан, даире
Ђорђе Стијеповић, контрабас
Жорж Грујић, крављи рог, гајде, кавал, велика фрула, зурле

Четвртак, 26. октобар, 20.00
Атријум Народног музеја
ГЕОРГ ГЛАЗЛ, цитра (diskant citra i alt citra)

Јохан Себастијан Бах: Koral Liebster Immanuel, Herzog der Frommen

Џон Дауленд:Semper Dowland, semper dolens

Петак, 27. октобар, 19.30
Велика дворана Камерне опере, Земун
КАМЕРНА ОПЕРА МАДЛЕНИАНУМ
Карл Орф: Мудрица, опера у једном чину и два дела са дванаест сцена

Субота, 28. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
КАМЕРНИ ОРКЕСТАР КОНЗЕРВАТОРИЈУМА SANTA CECILIA, РИМ

Диригент Карло Рицари
Солисти:
Им Џеонг Че, сопран
Алиса Зиновјева, мецосопран
Енрика Мари, сопран
Ђузепе Никодемо, бас

Ђовани Батиста Перголези

Недеља, 29. октобар, 11.00
Задужбина Илије М. Коларца
ФИЛХАРМОНИЈА МЛАДИХ БОРИСЛАВ ПАШЋАН
Диригент Станко Јовановић
Солисти:
Јулија Матејић, клавир
Александар Арсић, труба

Недеља, 29. октобар, 18.00
Задужбина Илије М. Коларца
ПОБЕДНИЦИ МЕЂУНАРОДНОГ ТАКМИЧЕЊА ПЕТАР КОЊОВИЋ БЕОГРАД 2000.
НИКОЛА ЂУРИЧАНИН, виолина
ТЕОДОРА НИКОЛИЋ, виолончело
ИРИНА БАЗИК, клавир
ДАНИЕЛ ЧУРКОСКИ, клавир
СЕНКА НОВАК, виолина
СНЕЖАНА МИЛИЋЕВИЋ, виолончело
СТАНКО МАДИЋ, виолина

Понедељак, 30. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
БЕОГРАДСКИ ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР ДУШАН СКОВРАН
Диригент Александар Павловић
Солисти:
Сандра Белић, виолончело
Драган Лазић, обоа
Ненад Маринковић, фагот
Ненад Јанковић, фагот
Смиљка Исаковић, чембало

Уторак, 31. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР УМЕТНИЧКОГ АНСАМБЛА ВОЈСКЕ ЈУГОСЛАВИЈЕ СТАНИСЛАВ БИНИЧКИ
Диригент Владимир Милић
Солисти:
Јован Колунџија, виолина
Људмила Грос, сопран
Тања Обреновић, мецосопран
Славко Николић, тенор
Миодраг Јовановић, бас

Среда, 1. новембар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ЏОАНА МЕКГРЕГОР, клави

Четвртак, 2. новембар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ХОР ГЛИНКА ДРЖАВНЕ АКАДЕМСКЕ КАПЕЛЕ САНКТ ПЕТЕРБУРГА
Диригент Владислав Чернушенко

Руске песме о Христовом страдању – Фрагменти рукописа монаха Христифора

Петак, 3. новембар, 17.30
Задужбина Илије М. Коларца
СЕЋАЊЕ НА МИРОСЛАВА ЧАНГАЛОВИЋА
Промоција књиге Душана Трбојевића Казивања Мирослава Чангаловића
Учествују: Душан Трбојевић, Предраг Тасовац, Живан Сарамандић, Борис Петроњ

Субота, 4. новембар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ГУНИЛА СУСМАН, клавир

Недеља, 5. новембар, 20.00
Сава Центар
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Зубин Мехта

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search