Претрага

31. Бемус / 1999.

Субота, 9. октобар, Задужбина Илије М. Коларца
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО ТЕЛЕВИЗИЈЕ СРБИЈЕ
Диригент Александар Аполин
Солиста Дубравка Јовичић, клавир

Субота, 9. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
КВИНТЕТ НОВА АМАДЕУС
Микеле Манфрин, виолина
Ђузи Пети, виолина
Лука Рагуза, виола
Стефано Соврани, виолончело
Мауро Салватори, флаута

Недеља, 10. октобар, 11.00, Задужбина Илије М. Коларца
ФИЛХАРМОНИЈА МЛАДИХ БОРИСЛАВ ПАШЋАН
Диригент Станко Јовановић
Солиста Немања Радуловић, виолина

Понедељак, 11. октобар, 20.00
Атријум Народног музеја
МИЛА ВИЛОТИЈЕВИЋ, сопран
СИМОНЕТА ТАНКРЕДИ, клавир

Уторак, 12. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
СРЕТЕН КРСТИЋ, виолина
АЛЕКСАНДАР СЕРДАР, клавир

Среда, 13. октобар, 20.00, Задужбина Илије М. Коларца
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Ола Руднер
Солисти: Рита Кинка, клавир, Наташа Вељковић, клавир

Среда, 13. октобар, 22.30
Битеф театар
ВАЛЕРИЈ АФАНАСЈЕВ, клавир

Четвртак, 14. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
НИКОЛАЈ ЛУГАНСКИ, клавир

Четвртак, 14. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
СРПСКИ ГУДАЧКИ КВАРТЕТ МОКРАЊАЦ
Весна Јовановић, виолина
Борис Рабузин, виолина
Бојана Милинов, виола
Синиша Јовановић, виолончело

Петак, 15. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ГУДАЧИ СВЕТОГ ЂОРЂА
Диригент Петар Ивановић
Солисти:
Ариса Фуџита, виолина, Марија Шпенглер, виолина, Милош Петровић, виолина

Субота, 16. октобар, 11.00, Задужбина Илије М. Коларца
ПОЛУФИНАЛИСТИ МЕЂУНАРОДНОГ ТАКМИЧЕЊА МУЗИЧКЕ ОМЛАДИНЕ БЕОГРАД 1999.
МИЛОШ МИХАЈЛОВИЋ, клавир
ЛИДИЈА БИЗЈАК, клавир
ВЛАДИМИР МИЛОШЕВИЋ, клавир

Субота, 16. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ВАЛЕРИЈ АФАНАСЈЕВ, клавир

Субота, 16. октобар, 22.30
Атријум Народног музеја
ВЕРА ОГРИЗОВИЋ, гитара
СРЂАН ТОШИЋ, гитара

Недеља, 17. октобар, 11.00, Галерија Прогрес
КЛАВИРСКА МУЗИКА СРПСКИХ КОМПОЗИТОРА
МЛАДА ЕПТА
Наташа Митровић, Небојша Максимовић, Владимир Цвијић, Милица Јовановић, Љиљана Вукеља, Марија Глуваков, Јованка Вишекруна

Недеља, 17. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО ТЕЛЕВИЗИЈЕ СРБИЈЕ
Диригент Младен Јагушт
Солисти: Војка Ђорђевић, сопран, Мирјана Савић, сопран, Марина Трајковић Биџовски, алт, Славко Николић, тенор, Миодраг Јовановић, баритон

Понедељак, 18. октобар, 20.00, Задужбина Илије М. Коларца
ЕУЂЕНИО БЕНАТО И MUSICANOVA

Чланови ансамбла Мусицанова: Марчело Витале, Еразмо Петринга, Габриеле Канели, Ђепино Лаудана, Мимо Епифани, Ана Драхеим, М'барка Бен Талем, Силвија Коарели

Понедељак, 18. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
НОВИ ГРЧКИ КВАРТЕТ
Јоргос Демердзис, виолина
Димитриос Хандракис, виолина
Парис Анастасјадис, виола
Апостолос Хандракис, виолончело

Смиљка Исаковић, чембало

Уторак, 19. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
БЕОГРАДСКИ ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР ДУШАН СКОВРАН
Диригент Александар Павловић
Солисти: Љубиша Јовановић, флаута, Биљана Китановић, виолина

Среда, 20. октобар, 20.00
Задужбина Илије М. Коларца
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
ХОР ОБИЛИЋ АКУД БРАНКО КРСМАНОВИЋ
АКАДЕМСКИ ХОР COLLEGIUM MUSICUM
Диригент Даринка Матић Маровић
Солисти: Ксенија Јанковић, виолончело, Александра Ивановић, мецосопран

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search