Претрага

23. Бемус / 1991.

7. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Василиј Синајски
Солиста: Станислав Игалински, клавир

8. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ГРЧКИ КВАРТЕТ
Георгис Демерцис, виолина
Димитрис Хандракис, виолина
Парис Анастазиадис, виола
Апостолос Хандракис, виолончело

9. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БЕОГРАДСКИ ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР ДУШАН СКОВРАН
Диригент: Александар Павловић
Солиста: Наташа Вељковић

10. октобар, 18.00, Музичка галерија КНУ
МУЗИЧКА ОМЛАДИНА БЕМУС-у
Ана Лебедински, виолина
Истра Печвари, клавирска сарадња
Јоханес Брамс:Соната за виолину и клавир оп. 108 дe-мол
Allegro
Adagio
Un poco presto e con sentimento
Ернест Шосон: Поема
Ернст Блох: Нигун
Хенрик Вјењавски: Оригинална тема са варијацијама

10. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РТБ
Диригент: Бојан Суђић
Солисти: Анамарија Целер сопран
Мила Вилотијевић, сопран
Драгослав Илић, тенор
Живојин Ћирић, бас
Стефан Миленковић, виолина

11. октобар, 20.00 ч. Коларчев народни универзитет
ВОЈВОЂАНСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Младен Јагушт
Солиста: Александар Шандоров, клавир

12. октобар, 18.00, Музичка галерија КНУ
МУЗИЧКА ОМЛАДИНА БЕМУС-у
АЛЕКСАНДАР ГЛИШИЋ, виола
САВКА КОЊИКУШИЋ, клавир

12. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ОРКЕСТАР ШКОЛЕ ЗА МУЗИЧКЕ ТАЛЕНТЕ У ЋУПРИЈИ
Диригент: Весна Шоуц
Огњен Поповић, кларинет
Илија Маринковић, виолина
Ненад Лечић, клавир
Биљана Китановић, виолина

13. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
Рита Кинка, клавир

14. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
МИХАИЛ ТОЛПИНГО, виолина
КАРИНА МНДОЈАН, клавир

15. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
МОСКОВСКИ ТРИО – СССР
Александар Бондурјански, клавир
Владимир Иванов, виолина
Михаил Уткин, виолончело

16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР КРАСНОЈАРСКА, СССР
Диригент: Иван Шпилер
Солиста: Елена Кузњецова, клавир

16. октобар, 18.00, Музичка галерија КНУ
МУЗИЧКА ОМЛАДИНА БЕМУС-у
Лидија Бизјак, клавир

17. октобар, 20.00, Народно позориште
БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА У САРАЈЕВУ
Диригент: Јон Јанку
Кореограф и режисер: Драгутин Болдин
Војин Комадина: Дервиш и смрт, Балет према роману Меше Селимовића

18. октобар, 20.00, Народно позориште
БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА У САРАЈЕВУ
Диригент: Јон Јанку
Кореограф и режисер: Славко Перван
Игор Куљерић: Мирис кише на балкану – Балет о Рики
ЛИЦА
Рики Леви, балерина – Татјана Кладничкина
Бланка, њена сестра – Наташа Кириенко
Кораћ, Бланкин муж – Мирчеа Хурдубе
Бијели – Владимир Григорјев
Црни – Ливиу Апетроаине

18. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР КРАСНОЈАРСКА, СССР
ХОР РАДИО –ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
НАРОДНА ВОКАЛНА ГРУПА ПАГАНКЕ
Диригент: Иван Шпилер
Надежда Краснаја, сопран
Алексеј Мартинов, тенор
Анатолиј Суфјуљин, бас

18. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
ТАЛИС СКОЛАРИС
Сопрани: Теса Бонер, Дебора Робертс, Сели Данкли, Рут Холтон
Алти: Ричарт Робертс, Роберт Хар Џонс
Тенори: Роберт Џонсон, Пол Бедли
Баси: Доналд Григ, Френсис Стил
Уметнички директор: Питер Филипс

19. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Жан Пол Пенан
Невена Поповић, клавир

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search