Претрага

21. Бемус / 1989.

Петак, 6. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ОТВАРАЊЕ XXI БЕОГРАДСКИХ МУЗИЧКИХ СВЕЧАНОСТИ
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
ХОР COLLEGIUM MUSICUM
ХОР МШ ЈОСИП СЛАВЕНСКИ
Диригент Густав Кун, Аустрија
Солиста Радмила Бакочевић, сопран

Субота, 7. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЛЕЊИНГРАДСКИ ДРЖАВНИ АКАДЕМСКИ ХОР ГЛИНКА
Диригент Владислав Чернушенко

Недеља, 8. октобар, 11.00, Коларчев народни универзитет
ЛЕЊИНГРАДСКИ ДРЖАВНИ АКАДЕМСКИ ХОР ГЛИНКА
Диригент Владислав Чернушенко

Недеља, 8. октобар, 17.00, Коларчев народни универзитет
СВЕЧАНИ КОНЦЕРТ ПОВОДОМ 60 ГОДИНА РАДИО-БЕОГРАДА
ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
Диригент Владимир Крањчевић
Солисти
Сопран: Александра Ивановић
Алт: Дуња Вејзовић
Тенор: Зринко Сочо
Бас: Невен Беламарић
Евангелист: Филоп Атила, тенор
Исус: Никола Митић, баритон
Јуда: Живојин Ћирић, баритон
Петар: Бранимир Јовановић, бас
Велики свештеник: Миодраг Петровић, бас
Пилат: Бранимир Јовановић, бас
Прва Слушкиња: Марија Мирчетић, сопран
Друга Слушкиња: Љиљана Решетар, сопран
Први Свештеник: Живојин Ћирић, баритон
Други Свештеник: Зоран Поповић, бас
Пилатова жена: Мирјана Савић, сопран
Први Сведок: Живојин Ћирић, баритон
Други Сведок: Карољ Колар, тенор

Понедељак, 9. октобар, 18.00, Музичка галерија КНУ
РЕВИЈА МЛАДИХ ТАЛЕНАТА ЈУГОСЛАВИЈЕ

Понедељак, 9. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СЛОВЕНСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Урош Лајовиц
Солиста Сретен Крстић, виолина

Уторак, 10. октобар, 18.00, Музичка галерија КНУ
РЕВИЈА МЛАДИХ ТАЛЕНАТА ЈУГОСЛАВИЈЕ

Уторак, 10. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
НАТАША ВЕЉКОВИЋ, клавир

Среда, 11. октобар, 18.00, Музичка галерија КНУ
РЕВИЈА МЛАДИХ ТАЛЕНАТА ЈУГОСЛАВИЈЕ

Среда, 11. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ТРИО ЧАЈКОВСКИ
Павел Верњиков, виолина
Анатолиј Либерман, виолончело
Константин Богино, клавир

Четвртак, 12. октобар, 20.00, Сава центар
ВЕЛИКИ СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР СОВЈЕТСКОГ РАДИЈА И ТЕЛЕВИЗИЈЕ
Диригент Владимир Федосејев
Солиста Вадим Рјепин, виолина

Петак, 13. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
УТО УГИ, виолина
ЕУГЕНИО БАЊОЛИ, клавир

Петак, 13. октобар, 22.30, Битеф театар
БЕОГРАДСКИ КРУГ КОМПОЗИТОРКИ

Субота, 14. октобар, 18.00, Сава центар
ЗАГРЕБАЧКА ОПЕРА
Рихард Вагнер: Валкире
Диригент: Миро Беламарић

Недеља, 15. октобар, 11.00, Атријум Народног музеја
НАРОДНО СТВАРАЛАШТВО ЈУГОСЛАВИЈЕ
Сусрет изворних народних певача, свирача и играча
Селектор и водитељ програма Драгослав Девић

Недеља, 15. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЏОН КИМУРА ПАРКЕР, клавир

Недеља, 15. октобар, 22.30, Битеф театар
ХОР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ СКОПЉЕ
Диригент Драган Шуплевски
Солисти Александар Цандовски, протођакон, тенор и Киро Лијаковски, баритон

Атанас Бадев: Литургија Светог Јована Златоустог

Понедељак, 16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ИГОР ЛАСКО, клавир

Понедељак, 16. октобар, 22.30, Народни музеј
ГУДАЧКИ КВАРТЕТ СИМФОНИЈСКОГ ОРКЕСТРА ИЗ ПЕКИНГА
Љу Пенг, виолина
Љу Јући, виолина
Лин Менг, виола
Ју Минг Чин, виолончело

Уторак, 17. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР ГРЧКОГ РАДИЈА И ТЕЛЕВИЗИЈЕ ИЗ АТИНЕ
Диригент Димитрис Хорафас
Солиста Георгиос Демерцис, виолина

Среда, 18. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
МАЈА ЈОКАНОВИЋ, виолина
НЕВЕНА ПОПОВИЋ, клавир

Четвртак, 19. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
КОНЦЕРТ ПОВОДОМ 600-ГОДИШЊИЦЕ КОСОВСКОГ БОЈА
ХОР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
ХОР АКУД БРАНКО КРСМАНОВИЋ
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ БЕОГРАД
Диригент Даринка Матић-Маровић

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search