Претрага

19. Бемус / 1987.

6. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Јован Шајновић
Солиста Џон Браунинг, клавир, САД

6.октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
СОЊА ЈАУКОВИЋ, драмски уметник
АЛЕКСАНДРА ИВАНОВИЋ, мецосопран
ОЛИВЕРА ДЈУРДЈЕВИЋ, клавир

Соло песме европских композитора инспирисане текстовима српске народне поезије из збирке Вука Стефановића Караџића

7. октобар, 20.00, Сава центар
ХОР ОБРЕТЕНОВ, Бугарска
Диригент Георги Робев

7.октобар, 20.00 ч. Коларчев народни универзитет
ИГОР ЛАСКО, клавир

7. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
АЈАКО ОШИМА, кларинет, Јапан – Добитник III награде и награде публике на Међународном такмичењу Музичке омладине
НАОКО ОШИМА, клавир

8.октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЕРИК ХАЈДСИК, клавир, Француска

8. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
DUO MC KENZIE-WARE, САД
ALLAN WARE, кларинет
BARBARA MC KENZIE, клавир

9. октобар, 20.00, Сава центар
СТОКХОЛМСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Пааво Берглунд
Солиста: Торлајф Теден, виолончело

0.октобар, 22.30 ч. Атријум Народног музеја
Ансамбл за рану музику MUSICA ANTIQUA
Уметнички руководилац: Вера Злоковић, мецосопран
Жарко Стојиљковић, фалсето
Грујица Пауновић, тенор
Гордана Митровић, виела
Драган Каролић, блокфлауте, корнамузе, крумхорне
Никола Радан, блокфлаута, корнамуза, корхолт
Војин Драшкоци, виола да гамба, видула
Петар Коџас, лаута
Звездан Јеремић, удараљке

10. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
МЕШОВИТИ ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР УМЕТНИЧКОГ АНСАМБЛА ЈНА
ФАНФАРЕ ОРКЕСТАР ГАРДЕ
Диригент: Ангел Шурев
Солисти: Јован Колунџија, виолина
Радмила Бакочевић, сопран
Никола Митић, баритон

11.октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
МАЈА ЈОКАНОВИЋ, виолина
МАРИАН МИКА, клавир, Пољска

12.октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ВИШЊА МАЖУРАН, чембало, Загреб

Јохан Себастијан Бах: Голдберг варијације

12. октобар, 20.00, Сава центар
ТЕАТАР МОДЕРНОГ БАЛЕТА, Лењинград
Тимур Коган: Легенда
Гаетано Доницети: Дванаеста ноћ или како вам драго, Балет-комедија у 2 чина по мотивима комедије Виљема Шекспира
Андреј Петров: Мајстор и Маргарита, Кореографска фантазија према роману М. Булгакова

13. октобар, 20.00, Сава центар
ТЕАТАР МОДЕРНОГ БАЛЕТА, Лењинград
В.Гаврилин: Потпоручник Ромашов, Балет према мотивима романа А. Куприна Двобо

13.октобар, 20.00, Атријум Народног музеја
КАМЕРНИ АНСАМБЛ 76, Цирих

14. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
СИМОН ПЈЕРА, виолончело
ГЕРТИ ФОН КАН, клавир

14.октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО ЛАЈПЦИГА
Диригент: Макс Помер
Солиста: Сретен Крстић, виолина

15. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РАДИО ЛАЈПЦИГА
Диригент: Макс Помер
Солиста: Анерозе Шмит, клавир

16.октобар, 20.00, Сава центар
ОПЕРА СРПСКОГ НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА ИЗ НОВОГ САДА

Рудолф Бручи: Гилгамеш, опера у три чина
Либрето и режија: Арса Милошевић
Диригент Имре Топлак
Сценографија Жак Кукић
Костимографија: Јасна Петровић-Бадњаревић
Драматург Константин Винавер

16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЕВГЕНИЈА МАРИЈА ПОПОВА, виолина
ДИМО ДИМОВ, клавир

17.октобар, 11.00, Коларчев народни универзитет
АЛЕКСАНДАР СЕРДАР, клавир

17. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ХОР АКУД БРАНКО КРСМАНОВИЋ
БЕОГРАДСКИ ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР ДУШАН СКОВРАН
Диригент: Даринка Матић-Маровић
Солиста: Вукашин Савић, бас

18.октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
ХОР ГРЧКЕ РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈЕ
Диригент: Антонис Контогеоргиу

19. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР РТБ
Диригент: Станко Шепић
Солисти: Дубравка Томшић, клавир
Александра Ивановић, алт, Слободан Станковић, баритон, Вукашин Савић, бас

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search