Претрага

17. Бемус / 1985.

5. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ XVII БЕМУС-а
Београдска филхармонија
Диригент: Јован Шајновић

5. октобар, 22.30 ч.
Атријум Народног музеја
ГОРАН ЛИСТЕШ, гитара – победник Међународног такмичења Музичке омладине

6. октобар, 20.00, Сава центар
БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ ТЕАТРА КИРОВ, Лењинград, СССР

7.октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
РАФАЕЛ ОРОСКО, клавир, Шпанија

8. октобар, 20.00, Сава центар
БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ ТЕАТРА КИРОВ, Лењинград

9. октобар, 20.00, Сава центар
БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ ТЕАТРА КИРОВ, Лењинград

9.октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
КАМЕРНИ АНСАМБЛ PRO MUSICA
Диригент Дјура Јакшић
Солисти: Ирина Савић, сопран, Грујица Пауновић, тенор, Слободан, Станковић, баритон
Љубиша Јовановић, флаута

10.октобар, 18.00, Галерија САНУ
МАЈА ЈОКАНОВИЋ, виолина
Зорица Димитријевић-Стошић, клавир

10. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ХОР И СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР УМЕТНИЧКОГ АНСАМБЛА ЈНА
Диригент: Ангел Шурев
Солисти: Клеј Бекелунд, клавир, Радмила Смиљанић, сопран, Александра Ивановић, алт
Славољуб Коцић, тенор, Никола Митић, бас

11. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
МАКЕДОНСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Александар Лековски
Солиста: Владимир Крпан, клавир, Загреб

11.октобар, 20.00, Сава центар
БАЛЕТСКИ АНСАМБЛ ТЕАТРА КИРОВ, Лењинград
Диригент Виктор Федотов
Солисти у оркестру:
Антоњина Казарина, виолина
Сергеј Ролдутин, виолончело
Александар Сорокин, флаута

13. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
РАДМИЛА СМИЉАНИЋ, сопран
АЛЕКСАНДАР КОЛАРЕВИЋ, клавир

13. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЧЕШКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Јиржи Белохлавек
Солиста: Иван Клански, клавир

14.октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
МИЛОШ ПЕТРОВИЋ, чембало, клавир

14. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЧЕШКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент: Јиржи Белохлавек
Солиста: Вацлав Худачек, виолина

15. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БЕОГРАДСКИ ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР ДУШАН СКОВРАН
БЕОГРАДСКИ МАДРИГАЛИСТИ
Диригент: Паркаи Иштван, Мађарска
Солисти: Марија Ардо, сопран, Тинде Њилаш, мецосопран, Божидар Кенч,тенор, Иштван Цеки, бас

15. октобар, 22.30 ч. Атријум Народног музеја
ИВАНА СИМОНОВИЋ-СЕКВИ, чембало

16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
КАМЕРНИ АНСАМБЛ ПОЗОРИШТА ВЕРДИ, Трст
Диригент: Северино Занерини
Солисти: Игор Дразил, виолина и Лућано Главина, обоа

17. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
КАМЕРНИ ОРКЕСТАР ИЗ ГОРЊЕ НОРМАНДИЈЕ, Француска
Диригент: Пјер Берленжан
Солисти: Ами Палмер, виолина и Сесилија Тсан, виолончело

17.октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
КАМЕРАТА КЕЛН, СР Немачка
Михаел Шнајдер, блокфлаута и попречна флаута, Ханс Петер Вестерман, барокна обоа
Рајнер Циперлинг, барокно виолончело и виола да гамба, Хералд Херен, клавсен

18.октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ХОР ОКУД ИВО ЛОЛА РИБАР
Диригент: Милован Панчић

19. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ХОР И ОРКЕСТАР РТБ
Диригент: Младен Јагушт
Солисти: Јута Шлегел, сопран, Хајдн Рис, алт, Рајнхарт Гионел, тенор и Волфганг Хелмих, баритон, Андрија Галун, оргуље

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search