Претрага

14. Бемус / 1982.

7. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ XIV БЕМУС-а
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
ХОР ОКУД БРАНКО КРСМАНОВИЋ
Диригент Ангел Шурев
Солисти: Ферн Рашковић, виолина, Никола Митић, баритон

8. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ДУБРАВКА ТОМШИЧ, клавир

9. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ЗАГРЕБАЧКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Павле Дешпаљ
Солиста Ксенија Јанковић, виолончело

9. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
ТРИПО СИМОНУТИ, виолина
ЗОРИЦА МИЛОВАНОВИЋ-ЋЕТКОВИЋ, клавир

10. октобар, 11.00, Коларчев народни универзитет
БАХ ОРКЕСТАР, Лондон
Вођа: Нона Лидел, виолина
Солисти: Дејвид Вудкок, виолина, Тес Милер, обоа, Алстер Рос, чембало и Давид Бут, флаута

10. октобар, 20.00, Сава Центар
БОЉШОЈ ТЕАТАР, Москва
Диригент Александар Лазарев
Редитељи Леонид Баратов, Олег Мораљов
Уметнички руководилац Фјодор Фјодорович
Диригенти хора Александар Рибнов, Станислав Ликов и Николај Садиков
Балетмајстор Леонид Лавровски
Балетмајстор-репетитор Иван Покровски
Диригент сценског оркестра Владимир Андропов

11. октобар, 20.00, Сава Центар
БОЉШОЈ ТЕАТАР, Москва
Диригент Александар Лазарев
Редитељи Леонид Баратов, Олег Мораљов
Уметнички руководилац Фјодор Фјодорович
Диригенти хора Александар Рибнов, Станислав Ликов и Николај Садиков
Балетмајстор Леонид Лавровски
Балетмајстор-репетитор Иван Покровски
Диригент сценског оркестра Владимир Андропов

12. октобар, 20.00, Сава Центар
БОЉШОЈ ТЕАТАР, Москва
Диригент Александар Лазарев
Главни диригент хора Александар Рибнов
Диригенти хора Станислав Ликов, Николај Сађиков
Концертмајстор Јевгенија Чеглакова
Солисти Тамара Милашкина, сопран, Ирина Архипова, мецосопран, Лев Кузњецов, тенор и Јевгениј Нестеренко, бас

13. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ОЛИВЕРА МИЉАКОВИЋ, сопран
ХЕЛМУТ ДОЈЧ, клавир

13. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
БЕОГРАДСКИ ГУДАЧКИ ОРКЕСТАР ДУШАН СКОВРАН
Диригент Александар Павловић
Солисти: Хелга Шторк, харфа, Вера Огризовић, гитара

14. октобар, 20.00, Сава Центар
БОЉШОЈ ТЕАТАР, Москва
Диригент Фуад Манзуров
Редитељи Борис Покровски, Алексеј Маслењиков и Георгиј Панков
Уметнички руководилац Пјотр Вилијамс
Диригенти хора Александар Рибнов, Станислав Ликов и Николај Садјиков
Балетмајстори Владимир Варковицки и Олга Тарасова
Балетмајстор-репетитор Иван Покровски

15. октобар, 20.00, Сава Центар
БОЉШОЈ ТЕАТАР, Москва
Диригент Фуад Манзуров
Редитељи Борис Покровски, Алексеј Маслењиков и Георгиј Панков
Уметнички руководилац Пјотр Вилијамс
Диригенти хора Александар Рибнов, Станислав Ликов и Николај Садјиков
Балетмајстори Владимир Варковицки и Олга Тарасова
Балетмајстор-репетитор Иван Покровски

16. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
ГИДОН КРЕМЕР, виолина
КИМ КАШКАШИЈАН, виола

17. октобар, 11.00, Атријум Народног музеја
НАРОДНО МУЗИЧКО СТВАРАЛАШТВО
Избор и стручно руководство Драгослав Девић

17. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
БЕОГРАДСКА ФИЛХАРМОНИЈА
Диригент Хорст Ферстер, Берлин
Солиста Валентин Георигију, клавир, Букурешт

17. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
КАМЕРНИ АНСАМБЛ 76', Цирих
Слободан Мирковић, виолина, Барбара Кох, виола, Каролин Хопкинс, виолончело, Харалд Фридрих, контрабас, Акира Ширао, флаута, Хансјирг Лојтолд, кларинет, Лудвиг Бозеницар, фагот, Бруно Шнајдер , хорна и Елеонора Мирковић, клавир

18. октобар, 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР ФИНСКОГ РАДИЈА
Диригент Јорма Панула
Солиста Невена Поповић, клавир

18. октобар, 22.30, Атријум Народног музеја
ПРАШКИ МАДРИГАЛИСТИ
КАМЕРНИ АНСАМБЛ ЧЕШКЕ ФИЛХАРМОНИЈЕ
Уметнички руководилац Светоплук Јануш
Извођачи: М. Јирглова, Ј. Зихова, сопран, Ј. Левитова, Х. Седлачкова, алт, Ј. Лангмајер, В. Долежал, тенор, Ј. Биба, В. Вињицки, бас, Ј. Адамусова, Б. Мрачкова, фидула, сопран гамба, виолина, П. Хејни, тенор гамба, виолончело, А. Барта, чембало, С. Јаниш, помер, кљунаста флаута

19. октобар. 20.00, Коларчев народни универзитет
СИМФОНИЈСКИ ОРКЕСТАР И ХОР РТБ
Диригент Младен Јагушт
Солисти: Ирина Арсикин, сопран, Јуриј Реја, тенор, Невен Беламарић, баритон

logo cir siv

ЦЕБЕФ припрема и реализује филмске, музичке и мултимедијалне амбијенталне фестивале са вишедеценијском традицијом

Оснивач

grad osnivac dole

Контакт

Адреса:
Илије Гарашанина 24
11000 Београд
Србија
Телефон: +381 11 3236530
Email : info@cebef.rs

© 2015 CEBEF. All Rights Reserved. Designed By bojovicdejan

Search